خانه / اجتماعی / سخن رئیس شورا

سخن رئیس شورا

با نام و یاد خداوند متعال ، ضمن قدردانی از مردم شریف شهر کُره ای متذکر می شوم که شورای اسلامی شهر برای مردم و تمامی شهروندان است نه برای عده ای از افراد ، در غیر اینصورت منجر به انجام کارهای سیاسی توسط شورا می شود و دست اندر کاران شورا بر این باورند که سیاسی شدن شوراها عواقب ناگواری بدنبال خواهد داشت که متعاقب آن علاوه بر اینکه دامن گیر اعضای شورا و شهرداری خواهد شد باعث عقب افتادگی شهر از قافله پر سرعت عمران و توسعه خواهد شد که ضرر و زیان آن مستقیماً متوجه شهروندان می گردد و به همین سان اعضای یک شورای کار آمد باید بر این باور باشند که جایگاه بسیار مهمی را تصرف کرده که این جایگاه علاوه بر منزلت اجتماعی برای آنان مسئولیت نیز به همراه دارد و بر این اساس شورا هنگامی که وارد کار مردم شده است باید ریسک مردم را بپذیرد. زیرا این مردم بوده اند که بار اول ریسک آنها را پذیرفته و به اعضای شورا اعتماد کرده اند. به همین دلیل این سرمایه اعتماد را باید به عنوان امانت پاس داشت و مجدداً به صاحب سرمایه (مردم) بازگرداند و نباید آنرا مخفی کرد بلکه باید در جریان تبادل و تعامل آن را افزایش داد. شورا بدون آنکه خود را درگیر امور اجرایی کند می تواند در مدیریت شهری با ایفای نقش نظارتی و هدایتی موجب فعال شدن دستگاههای اجرایی شده و مدیریت موضوعات مورد نظر در حوزه شهر را تا شکل گیری و به ثمر رسیدن آن فعالیت شکل دهد.

شهروندان گرامی ، هر کدام از ما اعتماد شما عزیزان به خود را چون نگینی گرانبها در خانه دل برای همیشه جا داده و اطمینان شما را به خویشتن جزو افتخارات خود می پنداریم . برای همیشه به این باور جاودانه اتان می بالیم و به شکرانه الطاف خداوندی در خدمتگزاری تا سر حد توان کوشیده تا امانتهای گرانقدر شما را پاسداری و مهر خادمی شما بزرگواران را نقش بر جبین خود سازیم .

شورای اسلامی شهر کُره ای نهایت تلاش خود را در بهبود ساختار شهری و تأمین منابع مالی و انسانی برای نیل به این هدف مهم نموده و بدون تردید آنچه تاکنون انجام گردیده است بسیار کمتر از آن چیزی است که مردم قدرشناس شهرمان سزاوار آنند . لیکن گذر زمان بستر احراز عین عملکرد و موفقیت بوده و شورا نیز کم و کیف کاری خویش را به اراده و عزم محققان ، صاحبنظران و منتقدان منصف در محک تحقیق و قضاوت می گذارد تا انعکاس حقایق در آینه زمان و اذهان سروران تجلی یابد .

در پایان برخود لازم و واجب دانسته از پشتیبانی مردم خونگرم و صمیمی شهرمان، که همیشه ما را مدیون محبت و اعتماد خود قرار داده اند، صمیمانه سپاسگزاری نماییم. اسداله هاشمی-رئیس شورای اسلامی شهر کُره ای

درباره ی مدیریت

همچنین ببینید

طراحی المان

طراحی اِلمان میدان معلم شهر کُره ای

شهرداری کره ای در نظر دارد به طراحی المان میدان معلم با محوریت “میدان معلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.